Денят на детето в Перник, започна с много забавления, танци и песни, на две локации.

Eдната- Международен младежки център, където и тази година се проведе Фестивал на науката: Биология, инициатива на ДГ 12 “Радост”. Участниците се запознаха с много интересни научни факти за света и имаха възможност да участват в интересни забавления чрез природната наука.

На втората локация- пред Двореца на културата се заформи истински празник за децата със Зузка и маскотите, песни, танци и игри с много настроение и смях.

Новините днес и утре Перник – новините
