Областният управител на Перник взе участие в кампанията за здравословно хранене на учениците

Областният управител на Перник взе участие в кампанията за здравословно хранене на учениците

Кампанията за здравословно хранене, организирана под егидата на областния управител на област Перник Грета Колева, се проведе в XIII ОУ „Св. св. Кирил и Методий“.

„Заедно с д-р Веселина Никифорова разговаряхме с децата за здравословното хранене, полезните навици и грижата за здравето още от ранна възраст. Но най-ценни бяха любопитството, усмивките и искрените въпроси на учениците, които превърнаха срещата в истински жив и емоционален разговор. Благодаря от сърце на д-р Никифорова за енергията, отдадеността и вниманието, с които подхожда към децата и тази важна кауза“, сподели Грета Колева.