До 30 май временно ще се променя организация на движение между 218-ми и 229-ти км на АМ „Тракия“!

До 30 май временно ще се променя организация на движение между 218-ми и 229-ти км на АМ „Тракия“!

До 30 май /събота/, между 7 ч. и 20 ч., поетапно ще се ограничава навлизането в аварийната лента между 218-ми и 229-ти км на АМ „Тракия“ в посока Бургас. Временната организация е за извършване на геодезическо заснемане във връзка с предстоящ ремонт на участъка на територията на област Стара Загора.

Агенция „Пътна инфраструктура“ апелира водачите да спазват стриктно поставената пътна сигнализация и да карат внимателно, спазвайки дистанция. Да се движат със съобразена скорост и да не предприемат рискови изпреварвания, с които застрашават безопасността на всички останали пътуващи.