От 27 до 29 май се въвежда временна организация на движение при 55-и и 60-и км на АМ „Тракия“ в двете посоки. Промяната в организацията на трафика в участъците в областите София и Пазарджик се въвежда за отваряне на „прозорец“ в средната разделителна ивица на магистралата.
На 27 и 28 май дейностите ще се изпълняват от 7 ч. до 20 ч., а на 29 май (петък) между 7 ч. и 12 ч. По време на работата се ограничава преминаването в изпреварващите ленти в двете платна, като трафикът на моторните превозни средства ще се осъществява в активните ленти.
Необходимо е шофьорите да се движат с повишено внимание и съобразена скорост, като следват стриктно поставената пътна сигнализация.
Новините днес и утре Перник – новините
