10 000 посетители посрещна изложбата „Салвадор Дали в Двореца на културата – Триумфът на въображението“ в Перник от откриването си досега.
Десетхилядният посетител в деня на светите братя Кирил и Методий бяха малките Йоана, Карина и Елена от София. Момичетата получиха подарък – книга, и бяха поздравени от кмета на община Перник Станислав Владимиров и директора на галерия „Любен Гайдаров“ д-р Галина Декова

Новините днес и утре Перник – новините
