Агресия на пътя в Перник, има задържан

Агресия на пътя в Перник, има задържан

Бързо производство за унищожаване и повреждане на чуждо имущество е започнато и от служители на Първо РУ – Перник .

Вчера, около 21.00 часа в дежурната част на Първо РУ – Перник бил подаден сигнал за възникнал скандал между водачите на два леки автомобила  в гр. Перник , ул. „Света Петка“. В следствие на възникналият конфликт,  по – младият от двамата водачи – 21 годишен младеж, използвайки метална тръба, дълга повече от един метър, причинил  значителни материални щети ( счупени предно и задно панорамни стъкла , две леви странични стъкла,  заден ляв стоп, повреди по левите врати и предния капак ) на  автомобила,  управляван от 46- годишен мъж, пред погледа на  неговата малолетна дъщеря.

Агресивния младеж е задържан за срок до 24 часа по Закона за МВР. Работата по случая продължава под надзора на Районна Прокуратура – Перник.