Бързо производство за шофиране след употреба на алкохол  е започнато от служителите на  РУ –Радомир

Бързо производство за шофиране след употреба на алкохол  е започнато от служителите на  РУ –Радомир

       Вчера, около 11,00 ч., на улица „Дупнишка“  в град Радомир е проверен лек автомобил „Шкода Октавия“,  с водач 65 – годишен мъж от град София. При изпробването му с техническо средство за алкохол са отчетени 1,44 промила в издишания въздух. Мъжът е отказал да даде кръвна проба за химичен анализ. Задържан е за срок до  24 ч. с полицейска заповед.