Мартин Жлябинков проведе първата подвижна приемна с избиратели от града. За това сподели той в социалната мрежа.
„Благодаря на хората от кв. „Църква“. Премина първата „Подвижна приемна“. Беше разговор за натрупаното с години мълчание.
Видях яд, умора, разочарование. Но видях и нещо друго – хора, които още не са се отказали от квартала си.
Говорихме за разбитите улици, камионите, мръсния въздух, погрома след водния цикъл и авариите, липсата на площадки, читалището, което се разпада.
Няма да обещавам чудеса. Но обещавам едно – тези проблеми вече няма да стоят тихо и скрити.
Част от тях ще влязат като питания към институциите. За останалите ще се говори, докато не започнат да се решават.
За мен най-важното тази вечер бе, че хората не спряха да говорят. Това означава доверие. А доверието се пази с работа.“
Новините днес и утре Перник – новините
