„Една среща, която децата никога няма да забравят! Телевизионният водещ и известен рапър Део се срещна с учениците от 11а клас и с Ученическото самоуправление, за да сподели своя опит за наркотичната зависимост и спасението от нея“ – това сподели директорът на Шесто училище Адриана Ольова
Неговият разказ разтърси децата… Простичко и по човешки Део им разказа за ужаса в света на наркотиците, за невероятните усилия и цената на спасението.Децата усетиха топлата му човечност, душевната чистота, невероятната сила на характера му и благородството на личността му. Благодарим ти, Део! В Шесто училище ти вече имаш приятели! До нови срещи
Новините днес и утре Перник – новините
