Део се срещна с пернишки ученици и разговаря с тях за вредата от наркотиците

Део се срещна с пернишки ученици и разговаря с тях за вредата от наркотиците

„Една среща, която децата никога няма да забравят! Телевизионният водещ и известен рапър Део се срещна  с учениците от 11а клас и с Ученическото самоуправление, за да сподели своя опит за наркотичната зависимост и спасението от нея“ – това сподели директорът на Шесто училище Адриана Ольова

Неговият разказ разтърси децата… Простичко и по човешки Део им разказа за ужаса в света на наркотиците, за невероятните усилия и цената на спасението.Децата усетиха топлата му човечност, душевната чистота, невероятната сила на характера му и благородството на личността му. Благодарим ти, Део! В Шесто училище ти вече имаш приятели! До нови срещи