Приятно е да разбереш, че някой полага грижи за жителите на квартал „Изток“ като добър стопанин!

Приятно е да разбереш, че някой полага грижи за жителите на квартал „Изток“ като добър стопанин!

На редакционната поща на Днес и Утре получихме благодарствено писмо от нашата читателка Виолета Владимирова. В него тя благодари за проявената инициатива от страна на Община Перник. Ето какво пише Владимирова:

„Здравейте, уважаеми журналисти, често срещаме критика по адрес на Община Перник за какво ли не. Аз, обаче, искам да благодаря на Община Перник, а може би на Станислав Методиев, който отговаря за кв. “Изток“ и още няколко бивши кметства в община Перник. Преди няколко дни бяха окосени не само тревните площи в градинките и междублоковите пространства в кв. “Изток“ но и пътеката, която преминава зад бившия Дом на металурга и води към ж.п. спирка „Метал“. Аз работя в София и пътувам всеки ден по тази пътека. Тя е малка и около нея тревата избуява. Виждала съм как през пътеката преминава змия. По тази пътека преминават много хора, а сред тях и деца. Сега тревните площи от двете страни- около 1.5 м., бяха окосени и почистени. Това създава спокойствие и сигурност за нас, за което благодаря. Много е приятно да разбереш, че някой полага грижи за жителите на квартал „Изток“ като добър стопанин“.

Виолета Владимирова ни е изпратила и снимки, с които илюстрира написаното от нея, за което й благодарим.