Случай на домашно насилие разследват служители от Второ РУ. Около 20 минути преди полунощ на тел. 112 бил подаден сигнал от 57-годишна жена, че мъжът, с когото живее на семейни начала в гр. Перник, ѝ е нанесъл побой, причинявайки ѝ лека телесна повреда в условията на домашно насилие. Пристигналите на място полицаи задържали 53-годишния мъж, а от жената са снети подробни писмени сведения. Образувано е бързо производство и действията продължават под надзора на прокуратурата.
Новините днес и утре Перник – новините
