Свалиха охраната на Делян Пеевски и Бойко Борисов

Свалиха охраната на Делян Пеевски и Бойко Борисов

Свалиха охраната от НСО на лидера на „ДПС Ново Начало“ Делян Пеевски и на  ГЕРБ- Бойко Борисов. „Бях информиран от ген. Тонев, че след заседание на Специализираната комисия по чл. 23 от Закона за НСО, е взето решение за снемане на охраната ми от НСО. Това решение идва и в отговор на поисканата от мен през декември миналата година оценка от компетентния орган на това дали има изменение в обстоятелствата, поради които е определен режимът ми на охрана“, пише Пеевски във Фейсбук.

„Радвам се, че в българските служби вече няма данни за вътрешни и външни заплахи срещу мен“. Това написа на фейсбук страницата си лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов по повод на премахването на охраната му от НСО.