Синдикатът на българските учителите връчи за двадесет и девета поредна година наградите от Националния конкурс „Учител на годината“.
Номинирани бяха 71 учители и директори, от които бяха излъчени победителите в десет направления: предучилищно възпитание и подготовка; начално образование; хуманитарно; природо-математическо; изкуства и спорт; професионално образование, директори и помощник-директори; възпитателна работа; извънкласни и извънучилищни дейности; училищни психолози и педагогически съветници; млади учители и учители наставници.
В категория „Млади учители“, направление „Предучилищно възпитание и подготовка“ беше отличена и Светлана Узунова, старши учител в ДГ № 12 „Радост“, гр. Перник
„С гордост споделяме, че наш колега от екипа на ДГ „Радост“ беше отличен с награда „Учител на годината“ от Синдикатът на българските учители за професионализъм, отдаденост и принос в сферата на образованието. Пожелаваме на госпожа Светлана Узунова още много вдъхновение, творчество и покоряване на нови върхове“ – споделиха от детската градина
Новините днес и утре Перник – новините
