.22-годишен радомирец е задържан във връзка с опит за грабеж. Инцидентът е станал вчера около 21:30 ч. в градския парк на Радомир. 38-годишен местен жител е подал сигнал, че трима мъже са му нанесли побой, но не са успели да му отнемат нищо. Пострадалият незабавно е транспортиран до местния филиал за спешна помощ, а впоследствие и до МБАЛ „Р. Ангелова“ – Перник. При прегледа в спешното отделение са установени различни травматични увреждания. След получения сигнал служители на РУ – Радомир са предприели оперативно-издирвателни действия и са задържали 22-годишен местен жител, заподозрян като един от извършителите. Продължава издирването на още двама радомирци – на 19 и 21 години. Образувано е досъдебно производство и е уведомена прокуратурата. Разследването продължава.
Новините днес и утре Перник – новините
