Жители на кв. “Изток“ благодарят  на Община Перник за ремонта на ул. „Благой Гебрев“

Жители на кв. “Изток“ благодарят  на Община Перник за ремонта на ул. „Благой Гебрев“

На редакционната поща на Днес и Утре получихме благодарствено писмо от Катя Георгиева, жителка на ул.“Благой Гебрев“ в кв. „Изток“. В него тя изразява благодарността си към Община Перник за ремонта, който е извършила на ул.“Благой Гебрев“. Ето какво пише тя: “Здравейте уважаеми журналисти. Който живее в кв. „Изток“ или му се е налагало да мине по ул. „Благой Гебрев“, преди време, със сигурност е избълвал куп ругатни както към „В и К“, затова, че близо две години прави ремонти на канализацията по улицата. Но критики имаше и към Общината, че не е взела мерки за ремонта на тази улица, която беше истинско изпитание за преминаващите по нея автомобили. Но това вече е минало. Втора седмица тече ремонт на ул. „Благой Гебрев“, който се извършва от Община Перник и вече му се вижда краят. Сега не можете да познаете тази улица, защото тя придоби европейски вид. Дори вече направиха и пътната маркировка на асфалтираните участъци. Честно да си призная, не вярвах, че ще видя нашата улица някога в този вид, но ето, че всички ние най-сетне дочакахме да се движим като бели хора. Благодарим на Община Перник, че положи усилия не само да рехабилитира улицата, но и възстанови пътното осветление“.

За да подкрепи думите си Катя Георгиева ни изпрати и снимки от ремонтираната улица, които ви показваме.