На редакционната поща на Днес и Утре получихме благодарствено писмо от Катя Георгиева, жителка на ул.“Благой Гебрев“ в кв. „Изток“. В него тя изразява благодарността си към Община Перник за ремонта, който е извършила на ул.“Благой Гебрев“. Ето какво пише тя: “Здравейте уважаеми журналисти. Който живее в кв. „Изток“ или му се е налагало да мине по ул. „Благой Гебрев“, преди време, със сигурност е избълвал куп ругатни както към „В и К“, затова, че близо две години прави ремонти на канализацията по улицата. Но критики имаше и към Общината, че не е взела мерки за ремонта на тази улица, която беше истинско изпитание за преминаващите по нея автомобили. Но това вече е минало. Втора седмица тече ремонт на ул. „Благой Гебрев“, който се извършва от Община Перник и вече му се вижда краят. Сега не можете да познаете тази улица, защото тя придоби европейски вид. Дори вече направиха и пътната маркировка на асфалтираните участъци. Честно да си призная, не вярвах, че ще видя нашата улица някога в този вид, но ето, че всички ние най-сетне дочакахме да се движим като бели хора. Благодарим на Община Перник, че положи усилия не само да рехабилитира улицата, но и възстанови пътното осветление“.

За да подкрепи думите си Катя Георгиева ни изпрати и снимки от ремонтираната улица, които ви показваме.
Новините днес и утре Перник – новините
