Перничанин ще отговаря за шофиране без книжка

Перничанин ще отговаря за шофиране без книжка

37-годишен перничанин се изправя пред правосъдието за шофиране на автомобил без книжка.

            На 03 ноември миналата година, на ул. „Пирин“ в гр. Перник бил проверен лек автомобил „Мерцедес“ с водач 37-годишен жител на областния град. Органите на реда установили, че мъжът управлява автомобила в едногодишния срок от наказанието му по административен ред за шофиране без книжка. Привлечен е като обвиняем по чл. 343 „в“, ал. 2 от Наказателния кодекс и работата по случая продължава съвместно с прокуратурата.