В Радомир организират благотворително бягане в помощ на Иво Христов , който от години се бори с тежки тумори и непрекъснато се налага да е на терапия и медикаментозно лечение.
Бягането ще се проведе на 1 септември, като сборния пункт е на полигона при стрелбището в 17.30 часа. Събитието е от 18.00 часа, входната такса е 15 лева – споделят организаторите.
„Постарахме се изключително много да направим това събитие уникално за вас. Ще има награди за първите 3 достигнали финала, но това не значи, че трябва да се състезавате.
Запишете се и се разходете заедно с любими хора. От нас ще бъдат осигурени вода и малка почерпка, както и място за вашите вещи.“споделят още инициаторите на събитието .
Новините днес и утре Перник – новините
